Kariera

Obecnie poszukujemy na stanowiska:

Kierownik projektu

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja prac projektowych
  • planowanie, przygotowanie zadań inwestycyjnych
  • udział w procesie udzielania zamówień
  • opracowywanie zakresów projektowych, wykonawczych i kalkulacji finansowych zadań inwestycyjnych
  • organizacja pracy w sposób zapewniający terminową i dobrą jakościowo realizację zadań
  • prowadzenie dokumentacji technicznej zadań zgodnie z przyjętymi zasadami
  • opracowywanie budżetów realizowanych zadań
  • raportowanie przebiegu realizacji prac

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w prowadzeniu zadań inwestycyjnych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat B,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość pakietu MS Office, AutoCad,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie w pracę,
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność i sumienność.

Inżynier w Dziale Technicznym

  • planowanie, przygotowanie oraz nadzór nad przebiegiem zadań inwestycyjnych
  • opracowywanie zakresów projektowych, wykonawczych i kalkulacji finansowych zadań inwestycyjnych we współpracy z Kierownikiem Projektu
  • wykonywanie z należytą starannością oraz wiedzą powierzonych zadań

  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne z zakresu budownictwa,
  • znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • prawo jazdy kat B, dyspozycyjność,
  • mile widziana znajomość pakietu MS Office, Project, AutoCad,
  • odpowiedzialność i sumienność

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro@simkznmc.pl

Język | Language